• Свеж
Оригинални дики масти 13 опуштено вклопено летање со мулти-употреба џеб кратко

Оригинални дики масти 13 опуштено вклопено летање со мулти-употреба џеб кратко

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Додадете убав главен дел во вашата пролетна и летна гардероба со овие оригинални машка опуштена вклопена 13 "Флекс мулти-употреба џебни шорцеви. Тие имаат опуштено вклопување за секојдневна удобност и наклонет мулти-употреба џеб што е одлично и за вашиот телефон, исто така, исто така како повеќе предни и задни џебови за удобно складирање на други лични предмети. Овие памучни и полиестерски шорцеви се мијат машини и се спротивставуваат на брчките и дамките, така што тие се лесни за грижа. Тие имаат подолга должина со 13-инчен инсем и се достапни во најразлични бои за да го надополнат вашиот обичен плакарот. Флекс ткаенина за леснотија на движење и удобност. Распоред на брчките; отпорни на избледени; цврсти на дамки. Влажност за влага. Мулти-употреба на џеб за мобилни телефони. 13 "Инемам.

Детални спецификации

Додатоци на производи