• Свеж
Цврсто тело. Гума тој сет за глувци

Цврсто тело. Гума тој сет за глувци

DEN 399.68

Од стока
Во магацинот

Патент во очекување на SDS, безбеден систем на глувци, комбинира едно парче леани глави со челични инсерти, закачени, опремени со печат и заварени. Нивниот компактен дизајн ги прави пократки во должина и полесен за ракување отколку конвенционалните гира. Издржливата гумена обвивка спречува оштетување на подовите и опремата. Сетот вклучува (2) 10, 20, 30 фунти. Гума хексадецимални гира. Издржливата гумена обвивка спречува оштетување на подовите и опремата . Совршен почетник сет за домот.

Детални спецификации

Додатоци на производи