• Свеж
Фитнес гума тој глувче 8lb, пар

Фитнес гума тој глувче 8lb, пар

DEN 719.68

Од стока
Во магацинот

Силна конструкција и цврстина за обука на сила и градење мускули! Одлично за опремување на домашна салата и објект за обука! Ултра-ниска гума со мирис гума. Класичен хексадецимален облик за лесна употреба и складирање. Минимизирајте ја бучавата, намалете го абењето и солза и лесно на вашите подови. Копната рачка со хром е исто така ергономски дизајнирана за цврст и безбеден зафат. Дијаметар на рачката од 5-10 lb. 27мм 15-50 lb. Дијаметар на рачката 33мм 5 8 10 15 lb. се продаваат како пар (сет од 2) 20-50 lb. се продаваат како сингл.

Детални спецификации

Додатоци на производи