• Свеж
Мисија средна кон -прашал салса, 15. Оз

Мисија средна кон -прашал салса, 15. Оз

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Mission Salsa Con Queso има кремаста текстура и автентичен југозападен вкус што го прави времето за закуска повозбудливо. Нашето декадентното натопи е направено со мешавина од свежи, квалитетни состојки, вклучувајќи сирење Монтереј Jackек, домати со лоза и чили. Препорачуваме да го спарите нашето вулгарно натопување со омилените чипови за мисија. Вклучува една тегла од 15,5 мл мисија салса кон -прашан. Една 15,5 мл тегла мисија салса кон прашањето. Направено со сирење, домати со лоза, пиперки и чили. Зачинети со автентични мексикански зачини. Совршено да се спарите со омилените чипови за мисија.

Детални спецификации

Додатоци на производи