• Свеж
Ekena Millwork 15 W 42 H Rustic Two Two Equal Panel рамен панел мазни ролетни од дрво од дрво, подготвен тен,

Ekena Millwork 15 W 42 H Rustic Two Two Equal Panel рамен панел мазни ролетни од дрво од дрво, подготвен тен,

DEN 774.40

Од стока
Во магацинот

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи