• Свеж
Edkingdomus radiator компатибилен со Kia Spectra 1.8L 2.0L L4

Edkingdomus radiator компатибилен со Kia Spectra 1.8L 2.0L L4

DEN 932.00

Од стока
Во магацинот

Делови за поправка на автомобилски радијатор и хардвер Двојна заштита на пакетот : Надградена пакување (EPE пена и картон) Овозможете им на радијаторите да пристигнат недопрени. ЕПЕ пена помага да се поправат радијаторите за да се намали мамката . Одржување : Редовно исчистете го вашиот радијатор за да спречите затнување што може да ја намали ефикасноста на ладење. Не мешајте различни брендови на течноста за ладење . Алуминиумско масло ладилник : Алуминиумско масло ладилник има подобри перформанси на дисипација на топлина од оние од не'рѓосувачки челик за побрзо да го оладат вашето возило . Квалитет : Сите автомобилски делови се комплетни со супериорни материјали произведени со најнапредни Опрема управувана и тестирана од експерти во автомобилската индустрија, така што квалитетот никогаш не е компромитиран. /Lx 4 cyl 2 L 2005-2006 Kia Spectra5 4 Cyl 2 L 2008 Kia Spectra5 5 SX 4 CYL 2 L 2007 Kia Spectra5 SX 4 Cyl 2 L и повеќе - Додадете го вашето возило на нашиот фит додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи