• Свеж
Лесни улични пумпи

Лесни улични пумпи

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Зашилената улица е класична пумпа што можете да ја спарите со сините фармерки или деловната облека. Ажурирано со ранд на Тренд потпетица и зашилена пети за елегантна силуета. Вие нема да мора да жртвувате удобност со великодушно постепената инло и лесна флекс -надворешна страна. 2,25 инчи потпетици за фустани. Лесна надворешна плоча. Класична потпетица за фустани со модерен ранд. Класична пумпа. Потпетица до петичка влошка. Силуета на пети на Телек.

Детални спецификации

Додатоци на производи