• Свеж
Шамоистиул кокос и хибискус навивам дефинирајќи го сетот за подароци за шампон и балсам, бесплатно, парче, парче

Шамоистиул кокос и хибискус навивам дефинирајќи го сетот за подароци за шампон и балсам, бесплатно, парче,

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нашата колекција кокос и хибискус, збогатена со свила протеини, нееми и кокосови масла, помага да се дефинираат кадрици, да се врати влагата, да се намали фриз и да се создаде сјај. Овој сет на подароци ги вклучува нашиот шампон за кокос и хибискус, балсам и пијалак. Шампонот Sheamoisture Curl и Shine е шампон без фталат, шампон без парабен и без суровост што косата нежно ја чисти природната коса и го подобрува здравјето на косата и го обновува сјајот. Овој шампон за подобрување на навивам е природен шампон за коса што содржи кокосово масло за да ја навлажнува и заштитува косата додека го надополнува изгубеното масло. Богатиот, кремаст латер на кокос и женски шампон на кокос и хибискус нежно ги мие нечистотиите, оставајќи ве со бранови и кадрици без фриз! Дајте му на вашата коса мазна и сјајна завршница со климатизација на вашата коса со кокос и кадрици на кокос и хибискус и климатик за сјај. Овој балсам за густа коса веднаш ја омекнува и зачудува сувата, замрзната коса додека ги нанесува вашите кадрици и калеми со интензивна влага. Овој навлажнувачки климатик за сјај гарантира дека немате повеќе јазли, snarls или tangles - само меки, сјајни, лесни за миење на косата по миењето на косата по миењето! Гледајте како сјае вашата коса! Sheamoisture Cococut & Hibiscus Curl Smoothie е најдобриот крем за коса и формирајќи крем за коса производ за густа, кадрава коса. Овој крем за стилизирање е како восок за стилизирање на косата за дефинирање на навивам и е совршен за контрола на фриз, плус ја измазнува косата за меки, свилени чувства и жици кадрици. Овој производ за виткана коса има кокосово масло, свилен протеин и масло од Neem за да додаде брилијантен сјај. Нашиот производ за коса е совршен крем за коса за кадрици. Shea Moisture Curl & Shine Hair Gift Set To Define Curls Coconut Hibiscus Curl Definition, 3 Pieces : Shea Moisture Curl and Shine Shampoo is a phthalate free shampoo, paraben free shampoo and cruelty-free that hair gently cleanses natural hair and improves hair's health and restores shine. Навлажнувачкиот балсам веднаш ја омекнува и зачудува сувата, замрзната коса додека ги нанесува вашите кадрици и калеми со интензивна влага. Great for natural hair. This hair conditioner, blended with Fair Trade Shea Butter, helps to provide nourishing hydration for beautiful, healthy looking curls. Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl Enhancing Smoothie is the best hair cream and forming cream hair product for thick, Кадрава коса . Оваа колекција се одликува со кокосово масло, свилен протеин и нееми масло за да додадете брилијантен сјај и да помогне да се дефинираат кадрици . производи за коса Sheamoisture, како шампон од кокос и хибискус, балсам и брановидна коса, не содржат силикони, без сулфати , нема парабени, нема фталати, без минерално масло или бензиум.

Детални спецификации

Додатоци на производи