• Свеж
Многу пчеларна шкотска териер престилка

Многу пчеларна шкотска териер престилка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Престилка со специфични раси на одсади шкотски териерски уметнички дела. Оваа престилка е од богатството на Каролина, со колекција на многу кучиња. Кујна престилка или престилка за скара. Оваа престилка е престилка во стилот на биб прави одлична престилка за печење, уметник престилка, престилки на сервери, престилка за градинарство или престилка за чешлање на кучиња. Обоен со целосна уметност во боја од еден од нашите уметници и мери приближно 27 "w x 30 " ч. Направено од 100% ултра врвен полиестер со бели ленти за вратоврска. За сите вас кујнски престилка жени и кујна престилка мажи, ова е производ за вас. Лесен и миење во редовна машина за перење. Полиестерскиот материјал се суши брзо и го намалува боењето и уметничките дела прават симпатичен арпон за готвење. Оваа престилка е од категоријата производи на кучиња на Каролин. Престилка во кујната во стилот на биб. Направено од богатството на Каролина и. Оваа престилка за готвење мери 27 во W X 30 во H и е направена од 100 проценти ултра вртено полиестер . користете ја оваа престилка како престилка за чешлање на кучиња, престилка во кујната, престилка за печење на скара, уметник Арпрон или декоративна кујна готвач. Бели ленти за вратоврска и зашиена крпа од вратот го прават ова удобно престилка за возрасни. Оваа кујна престилка прави одличен подарок за водителка, подарок за венчавка или за вашето куче за кучешки кучиња . Оваа престилка од полиестерска ткаенина е машинска миење и се суши брзо кога ќе ја закачите за да се исуши. Шкотски териерски подароци, колекционери на шкотски териер.

Детални спецификации

Додатоци на производи