• Свеж
Подобри домови и градини 71 Ашвуд патот полицаец, финиш од цреша

Подобри домови и градини 71 Ашвуд патот полицаец, финиш од цреша

DEN 1439.84

Од стока
Во магацинот

Чувајте го високо или ставете го на ниско ниво. Оваа библиотека со 5 полици од колекцијата „Ешвуд Роуд“ е совршено решение за складирање за вас! Се одликува со три прилагодливи полици за да можете да чувате и прикажувате книги, канти, вазни, растенија и многу повеќе. Со богати завршувања, оваа стилска библиотека ќе биде одличен додаток на секоја просторија во вашиот дом. Подобри домови и градини 71 „Ашвуд пат 5 полица за полица, изберете цреша завршница : . Декоративни лајсни се лизгаат за лесно склопување. Изберете цреша финиш. 5 години ограничена гаранција. Модел # : 410890. Димензии на кутијата : 45,44 "L x 13.25" W x 8.15 "H. За дополнителни прашања или какви било проблеми, ве молиме контактирајте го производителот на 1-800-523-3987 . не заборавајте да ги проверите подобри домови и Колекција на градини за повеќе одлични артикли!. Три прилагодливи полици. Декоративни лајсни се лизгаат за лесно склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи