• Свеж
Патка Крафт меур поштар #5, 10,5 15

Патка Крафт меур поштар 5, 10,5 15

DEN 321.28

Од стока
Во магацинот

Лесни, но сепак издржливи, марка на патки Крафт меурчиња помагаат да се чуваат најразлични мали предмети безбедни по пошта, додека се рентабилни. Овие поштари се наредени со амортизирање на меурчиња за да можете да имате поголема заштита за вредности за испорака што не сакате да ги свиткате или да се пробиете по пошта. Достапни во широк спектар на големини, овие поштари се совршени за книги, занаети и други компактни предмети. Плус, нема потреба да користите лента, што ја прави траен, сигурен и достапен начин за испраќање по пошта вашите работи. Достапни во најразлични големини, овие поштари се наредени со амортизирање на меурчиња, за да можете да имате поголема заштита за испорака на вредности што не сакате да ги свиткате или да се пробивате во поштата . Етикетите за испорака се придржуваат безбедно до хартијата Крафт. До & од линиите се отпечатени на поштарот за лесно обраќање. Само-запечатување за лесна за употреба апликација. Наречени со меурчиња за меурчиња внатре за да се заштити заштита. Вклучува 25 #5 10,5 in. X 15 in. Mailers на меурчиња Крафт.

Детални спецификации

Додатоци на производи