• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Алуминиумска рамка за легура за издржливост и стил . стаклото што е докажано со распрскување обезбедува безбедност и мир на умот . стаклото со сликање со HD ги доловува сите детали со исклучителна јасност . куките и стабилната заграда обезбедуваат разноврсни опции за поставување . огледало на подот или wallидови, монтирани, монтирани, Изберете ја конфигурацијата што одговара на вашиот простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи