• Свеж
Марси ЛБС. Олимписка тежина сет 86 бар MCW-110

Марси ЛБС. Олимписка тежина сет 86 бар MCW-110

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Најдобар сет на тежина - Олимписка тежина од 110 фунти поставена од Марси. Овој совршен сет за тежина за изведување на различни класични вежби за кревање тежина. Користете ги вклучените тегови на зафат со или без олимписката лента за да додадете разновидност на вашиот тренинг. Загубете ја тежината и согорувајте калории со сетот на олимписка тежина на Marcy® 110 lb. Комплетот е додаток што мора да има во вашата домашна салата. Вежбајте ја секоја голема мускулна група додека ја тонирате вашата физика. Марси 110 lb. Сет на олимписка тежина : прилагодлив сет на олимписка тежина од 110 фунти. Плочи со тежина од леано железо. Лесен за користење. Трајни плочи за тежина на не-подножје. Сет на тежина вклучува : . 30 lb. Олимписки бар со три парчиња. 25 lb. тегови од леано железо (2). 10 lb. тегови од леано железо (2). 5 lb. тегови од леано железо (2). Колари за пролетни клипови (2).

Детални спецификации

Додатоци на производи