• Свеж
Единствени поволни цени со цврста печатење на конец за печатење, стандардни, сини од паун

Единствени поволни цени со цврста печатење на конец за печатење, стандардни, сини од паун

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Уникатната зделка со свилени перници со затворање на пликови користи највисока оценка (6А) органска 22 мама (броење од 600 -ти)) и ги спроведува упатствата за најстроги квалитет. Природната мазност и допир на свила овозможуваат вашата коса слободно да се лизне што го намалува кршењето на убавата коса. Исто така, му помага на вашата кожа да ја задржи хидрираната со тоа да го намали изгледот на брчките и линиите! Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздухот сув, пеглајте ја задната страна само со ниска температура. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. 100% природна чиста свилена перница 22 Мама (Одделение 6А). Големина на патувањето - 20 "x14"/51x36cm. Стандардна големина - 20 "x26"/51x66cm. Големина на кралицата - 20 "x30"/51x76cm. Големина на кралот - 20 "x36"/51x91cm. Чувајте ја кожата и косата хидрирана и здрава. Ги намалува набори на спиење и се бори со видливи знаци на стареење. Затворањето на пликот овозможува лесно вклопување и ја обезбедува перницата преку ноќ. Вклучува само 1 парче перница, перница не е вклучена.

Детални спецификации

Додатоци на производи