• Свеж
Емоџи изрази Дедо Мраз се смее Плаче перница, секоја од нив

Емоџи изрази Дедо Мраз се смее Плаче перница, секоја од нив

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Супер кадифен и меки : Ова е одлична безбедносна перница за деца во кревет или на кои им е потребна дополнителна удобност додека патуваат. Димензии : 9? Дијаметар X 3.94? Добијте ја вашата порака уште појасна! Кажете го тоа со убов : Изразувањето на своите чувства никогаш не било толку забавно! Нашите емотикони емотикони го кажуваат сето тоа, за секоја пригода или расположение. Овие кадифен перници се соодветни за секоја возраст и фаза, мали деца, деца, тинејџери или возрасни. Версалска употреба : Оваа перница само се вклопува во секој момент. Може да се користи како перница за кревет, дневен кревет или софа фрлање перница како перница за глава или перница за скут. Прекрасно е да се користи како перница за одмор на главата за деца додека патувате во автомобилот или воздушниот авион. Супер кадифен и удобност : Оваа перница се чувствува исклучително бујна и удобна. Исполнет е со доволно внатрешен материјал и ќе му даде на овој прекрасен изглед на кое било место каде и да го прикажете. Крајниот подарок : изразувајќи на некого дека ги сакате никогаш не било толку анимирани. Прекрасен подарок за роденден, подарок за празници, Божиќен подарок, подарок за вineубените и велигденски подарок за возрасни, тинејџери, мали деца и деца. Перница за емоции за деца : во која се прикажани најжешките емоции Санта смеа плаче Смајлно лице емотикони фрлаат перници, за да се користат како декоративна перница на кревет, дневен кревет или тросед како глава перница или перница за скут. со 100% полиестерско влакно. Нетоксичен материјал, победи?

Детални спецификации

Додатоци на производи