• Свеж
Готвена со loveубов за готвење тенџере и ваучер код за персонализиран дизајн

Готвена со loveубов за готвење тенџере и ваучер код за персонализиран дизајн

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Добијте стандарден дизајн за вашата посебна пригода плус 1 повеќе персонализиран дизајн за вашиот печат NIO! Лесно е да го промените вашиот дизајн на печат. Изберете од стотици шаблони за дизајн - од адреса за враќање до свадба Зачувајте го датумот, најавата за раѓање, празник и многу повеќе. Комплетот вклучува дизајн на печат NIO и ваучер за дизајн на печат по ваш избор.

Детални спецификации

Додатоци на производи