• Свеж
Активни панталони со 4-насочни перформанси на Burnside Manige, големини на половината 30 -40

Активни панталони со 4-насочни перформанси на Burnside Manige, големини на половината 30 -40

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Burnside е добро познат по своите тренд софистицирани дизајни, висококвалитетно, издржливост и ниво на удобност. Денес, ги воведуваме нашите технолошки панталони насекаде, технички панталони со класично прилагодување направени за цел ден и секојдневна удобност, во кој има четиринасочно истегнување на перформансите, задржување на обликот и отпорност на брчки. Овие панталони ви даваат простор и слобода да се движите цел ден додека изгледате формално од ден и да се обидат со моден допир ноќе. Насекаде технолошки панталони со чино. Четирисочен дел од перформансите. Задржување на обликот. Отпорен на брчки. Отпорен на ветер. Дише. Брзо сушење. Еднострани џебови од мрежа. Се чувствува мазно. Превртете го дното за да откриете рефлексивни детали. Outseam : 30 ”. 100% полиестер. Машина за перење. Мерења на моделот и носи големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи