• Свеж
Панини плеј -оф фудбал мега кутија

Панини плеј -оф фудбал мега кутија

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Плеј -офот се врати за сезоната во НФЛ 2018 со ажуриран дизајн и нова содржина во секој SKU! · 2018 Плеј -оф се одликува со 200 ветерани и 100 дебитанти во основниот сет. · Најновите дебитанти за НФЛ се прикажани во повеќе комплети на картички што можат да се повлечат на мало! Пронајдете 100 играчи во дебитанти, плус некои од првите картички за меморија од најголемите имиња во класата за дебитанти за 2018 година и некои од првите картички за меморијали на врвни новодојденци во дебитантските пастули! · Побарајте картички за преглед на дебитанти со кратки печатени кандидати! · Плеј -офот има повеќекратни потписи и вметнете сетови за бркање и собирање, вклучувајќи : О потписи на денот на играта, во кои има некои од ветераните на НФЛ и најновите дебитанти o Hall of Fame Autographs, сет во кој има автограми на играчи на Hall of Fame, кои засекогаш ќе бидат запаметени со Touchdown Тандеми, овој сет покажува тандем QB/WR & QB/RB што се препознава и почитува во текот на НФЛ во тековно и минато време. o Скриени скапоцени камења, поглед на нацрт -нацрт -изборот што се покажа како starsвезди на НФЛ, во плеј -оф хероите, изложба на 12 уникатни играчи кои беа спојки во плеј -офот 2018 Плејни Фудбал Мега Мега Бокс.

Детални спецификации

Додатоци на производи