• Свеж
Додатоци за надвор

Додатоци за надвор

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овие броеви за лепило од сребрен скапоцен камен додаваат допир на класа во секоја пригода. Писмата се исто така достапни. Излупете и лепете. Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти. Findе најдете бесконечни намени за додатоци за лепило од кора и стап. Броеви за лепило од скапоцен камен. Вклучува број 0-9. Излупете и лепете. 10 парчиња пакет. Приближната големина е 1 1/4 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи