• Свеж
Хартија карирана божиќна мулти-боја полиестерска лента, 10yd 2,5in, 1 пакет

Хартија карирана божиќна мулти-боја полиестерска лента, 10yd 2,5in, 1 пакет

DEN 191.68

Од стока
Во магацинот

Christmasе џем хартија и плик Божиќна фланела карирана лента е најдобриот подножје за вашите подароци за одмор и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа лента има жичен раб и создава лакови што ќе ја одржат својата форма на сите ваши Божиќни креации. Тие се одлични за завиткување околу подароци, центри за одмор на маса, зимска венец, венци, а особено за врзување на вашата елка! Со својата текстурирана завршница и живописни бои, оваа лента е сигурна дека вашите подароци се истакнуваат и да го надградат изгледот на вашиот дом и сезонските украси. Секоја лента е обезбедена со количка што обезбедува лесно расчистување и складирање. Amageем хартија и боја на пликови : разнобојно. Големина : 2,5in x 10yd. Количина : 1/пакет. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата празнична страна оваа сезона. Најдобриот дел е оваа лента се тркала десно назад и може лесно да се чува.

Детални спецификации

Додатоци на производи