• Свеж
Офрај лента, корално розово едно лице сатен полиестерска лента, стапала

Офрај лента, корално розово едно лице сатен полиестерска лента, стапала

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови. Офрај е познат на пазарот како производител на „најубавите панделки во светот“, така што знаете дека добивате највисок квалитет од компанија со најобемни линии на производи. Од традиционално до најсовремено и од Божиќ до 4 јули, Офрај додава искра во секоја сезона и прилика, секогаш продолжувајќи со најжешките трендови и бои за украсување. Свет на креативни можности. Офрај лента, корална розова 7/8 инчи единечна сатен полиестерска лента за шиење, занаети и надавање, 18 стапки, 1 секоја лента од 7/8 ". 18 стапки. 100% полиестер. Корал Пин Сите проекти за шиење и занаетчиство.

Детални спецификации

Додатоци на производи