• Свеж
ПИРАТИТЕ НА ПИРАТИТЕ СВЕТСКИ ПАКИ ОРИК И Пченка, Оз

ПИРАТИТЕ НА ПИРАТИТЕ СВЕТСКИ ПАКИ ОРИК И Пченка, Оз

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Спуштете го сидрото, оставете го вашиот брод и уживајте во фантастичен оброк со плен од пиратски печен ориз и пченка од зеленчук (пакет од 12). Тие содржат вистински, природни состојки. Овие плен од пиратски пикати се прекрасна закуска со вкус направена од ориз, пченка и мешавина од зеленчук. Секоја мафта има вкус на спанаќ, кеale, моркови и магдонос. Пиратските брендови создаваат производи за целото семејство кои се сите природни, печени и вкусни. Пафките без глутен не користат пржени и немаат транс маснотии, како и сите нивни производи. Состојките се чуваат едноставни. Единствениот додаток е само добра здрава забава. Уживајте во овие како здрави закуски помеѓу оброците без сите грижи за несакана храна и конзерванси. Перци на бутнен зеленчук печен ориз и пченка од пченка : thar биди добар. Глутен и без маснотии без маснотии. Веган. Пријатните пуфти на пиратските (4 мл) се природни. Крцкав. Кошер. Содржи мешавина од зеленчук како спанаќ, кеale, моркови и магдонос. Направени од ориз и пченка. Здрава закуска помеѓу оброците.

Детални спецификации

Додатоци на производи