• Свеж
Fanta овошје со овошје со сода одводен пијалок со сода, fl oz

Fanta овошје со овошје со сода одводен пијалок со сода, fl oz

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Изборот на сода вкус на овошје може да биде цела работа. Но, кога имате вкусно шише сода сода со вкус на Fanta Fruit, подготвена да одите, одлуката е лесна. Зошто? Па, тоа е дека седите на каучот во подрумот со вашите пријатели + светлата се жолти, wallsидовите се дрвени облоги, жешко е затоа што летната топлина се влева однадвор и мајка ти одбива да го вклучи наизменична струја, но некој Вклучете ги мелодиите што свират песни што ќе ги држат овие спомени за цел живот и ги пеете зборовите што никогаш нема да ги заборавите додека sippin на кофеин бесплатно Fanta Fruit Punch Atroused Soda. Сите селекции на Fanta на овошје со вкус на сосови совршено со вашата омилена закуска. Проверете : Фанта ананас, Фанта јагода, Фанта Пиња Колада, Фанта Грејп, Фанта Праска, Фанта Фанта Бери, Фанта Дива цреша, Фонта Овошје Панч и Фанта Зелено јаболко. За опција за нула шеќер, исто така има и Fanta Orange Zero Sugar. Ова се многу вкусови. Сметајте дека секој е различен и има различен вкус, така што само одберете што ви се допаѓа и ако ви се допаѓаат сите, премногу е кул. Без оглед на вкусот со кој одите, овошниот вкус на Фанта е сигурно да ве задржи на вашата работа - што и да е. Фанта. Тоа е нешто. Тоа е сода сода со вкус на овошје што е вкусно со вашата славна закуска. Вкусна сода сода со вкус на овошје. Секое шише од 20 fl oz е без кофеин. 100% природно ароматизиран безалкохолен пијалок. Истражете ја широката низа на вкусови на Фанта.

Детални спецификации

Додатоци на производи