• Свеж
Благородна куќа Анџело кафеава врзана кожна складирање отоман

Благородна куќа Анџело кафеава врзана кожна складирање отоман

DEN 799.68

Од стока
Во магацинот

Отоманското складирање Анџело е целосно покриено со прекрасно мека кожа. Нежно затегнати и со соодветни нозе на еспресо, гордо ќе го прикажете вашиот Отоман во истакната област со висок сообраќај. Се одликува со двојно отворање што е погодно за сите ваши вклучени : еден (1) отоман за складирање. Материјал : врзана кожа. Димензии : долг 19 инчи висок x 25 инчи широк x 51 инчи долг. Внатрешни димензии : 11 инчи висока x 20 инчи ширина x 46,50 инчи длабоки. Боја : чоколадо кафеава.

Детални спецификации

Додатоци на производи