• Свеж
Knorr Подготвен да го загрее производителот на оброци за брза и лесна странична четка брокула ориз подготвен за само секунди 8. Оз

Knorr Подготвен да го загрее производителот на оброци за брза и лесна странична четка брокула ориз подготвен

DEN 39.36

Од стока
Во магацинот

Однесувајте се кон вашите пупки за вкус со Knorr подготвени да ја загреете четката брокула од ориз за јадење (8,8 мл.). Нашето јадење со ориз стручно комбинира брокула со кремастата добрина на сос од сирење од чеда. Нашите вкусно зачинети јадења од ориз се одлични како дел од вкусно главно јадење или како самостојно странично јадење. Направете ги производителите на оброци на Knorr, темел на вечера што ја задоволува толпата. Вашето семејство е сигурно да го сака симпатичниот, кремаст вкус на Kn ORR подготвен да го загрее производителот на оброци со ориз од брокула од чеда. Згора на вкус на вкусно, нашите јадења со ориз се брзи и лесни за подготовка. Ова јадење со ориз се готви за само 90 секунди во микробранова печка. Производителите на оброци на Knorr немаат вештачки вкусови, што ги прави одличен избор за создавање семеен омилен оброк. Користете ги овие лесни јадења од ориз за да создадете главно јадење со уста. Едноставно подгответе ги производителите на оброци со ориз на Knorr и додадете ги омилените протеини и зеленчук за да ја направите вечерата вашето семејство е сигурно дека ќе ја сака. Можете да најдете одлични рецепти од Knorr како нашите брокули инспирирани од готвачи, брокула и чедар буритос-едноставно додадете мелено говедско месо, салса и чедано сирење над тортили од брашно. Откријте повеќе брзи и вкусни идеи за вечера на. Постојат стотици рецепти кои ќе ви помогнат да најдете инспирација за вечера. Кнор исто така има страни на тестенини, страни на Фиеста, италијански страни и многу повеќе. KNORR нуди повеќе од 40 сорти ориз и тестенини, за да можете да бидете сигурни дека ќе најдете вкусови што ќе ги сака вашето семејство. Кнор верува дека добрата храна е важна и секојдневните оброци можат да бидат исто толку магични како и специјалните прилики. Производите на Knorr го должат својот вкус и вкусови на кулинарските вештини и страста на нашите готвачи. Норор извори висококвалитетни состојки за создавање вкусни јадења од ориз и тестенини, бујлони, сосови, грави, супи и зачини што ги уживаат семејствата насекаде. Knorr Подготвен да го загрее производителот на оброци Чедад брокула ориз 8,8 мл Нор подготвен да го загрее чадорот со оброк од ориз од чеда (8,8 мл) е микробранова оризова чинија што ги подобрува оброците со природен вкус. Подготвени за загревање на четка брокула ориз е вкусно микробрановско гарнир, во кој има долго жито ориз со брокула во симпатичен сос. КОРОР Брз ориз не содржи вештачки вкусови или конзерванси, само вистински едноставни состојки. Чадар брокула оризот е брз и лесен за подготовка : Подготвен е да се загрее и заврши за само 90 секунди. Микробранова ориз е совршен како состојка во вкусен рецепт на Kn ORR или како гарнир. Knorr подготвени да ги загреат производителите на оброци со ориз може да се користат за да се создадат хранливи и балансирани рецепти што ќе ги сака вашето семејство.

Детални спецификации

Додатоци на производи