• Свеж
Партнери за спиење луксузни везени точки микрофибер кадифени ватенка сет, целосна кралица, руменило розова

Партнери за спиење луксузни везени точки микрофибер кадифени ватенка сет, целосна кралица, руменило розова

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Донесете суптилна, мека софистицираност во вашата спална соба со партнери за спиење 3 парчиња луксузни везени кадифени ватенка. Исклучително детална точка извезена ватенка поставена на кадифено лице има неверојатно мек и мазен допир. Овој сет може да се користи самостојно, или како совршено парче за положување за да се донесе софистициран изглед на слојот во вашиот ансамбл за постелнина. Перниците на перници имаат модел за везови за појавување на точки и затворање на пликови. Боите координираат со волна од монголска јагнешко месо 18 "x18 " Декоративна перница за фрлање. Достапно во 3 бои : мека жад, правлива сива боја и руменило розово. Партнери за спиење луксузни везени точки микрофибер кадифе 3 парчиња ватенка, полн/кралица, руменило розово.

Детални спецификации

Додатоци на производи