• Свеж
Сребрено биволо слави мини стакло, 1. мл

Сребрено биволо слави мини стакло, 1. мл

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Сребрениот Бафало ви носи само врвен декор за квалитет и домаќинство што одговара на вашата личност како што треба. 1.5oz. Мини стакло е одличен начин за славење на какво било принудување. 1.5oz. Мини стакло има шарен дизајн. Без разлика дали пиете шут, правите стрелците или пиете со пријателите, овие нема да разочараат. 1.5oz. Мини стакло е одлично како подарок. 1.5oz. Мини стаклото е безбедна машина за миење садови, не е погодно за микробранова печка. Овие се одлични почетници за разговори и ќе ги натерате вие ​​и вашето семејство да навиваме на добро време со овие очила. Сребрена Бафало е трендсетиран производител и дистрибутер на лиценциран декор на домови и домаќинства. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпознатите брендови на потрошувачи за да развиеме уникатни, креативни и производи што се одвиваат. Официјално лиценциран производ од сребро биволи. Држи до 1,5 унци течност. Јасно стакло w/ печатен дизајн. Изразете ја својата loveубов кон овој лик со ова мини стакло.

Детални спецификации

Додатоци на производи