• Свеж
Сет на кралица богата со памук Auraa Smart TC

Сет на кралица богата со памук Auraa Smart TC

DEN 515.52

Од стока
Во магацинот

Renauraa Smart 600 Thread Count Count Cotton, богата со памук, сет од 4 парчиња, е прецизно направен и стручно ткаен за производство на супер меко луксузно чувство. Посебен процес на завршна обработка за да се потенцира сјајот и мекоста на ткаенината. Листовите и перниците се карактеризираат со ткаење на Sateen и z HEM. Опремените чаршафи се целосно еластизирани со 16 "длабок џеб. Сет на кралица : 90" x102 "рамен лист, 60" x80 "+16" опремен лист и 2 стандардни перници 21 "x 31". 55% памук / 45% полиестер. Целосно еластични опремени чаршафи со 16 "џеб за да се сместат душеци со длабоки и перници.

Детални спецификации

Додатоци на производи