• Свеж
Ekena Millwork 76 W 20 H 2 P елипсовидно зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

Ekena Millwork 76 W 20 H 2 P елипсовидно зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

DEN 1824.00

Од стока
Во магацинот

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактеристика. Педиментите не само што додаваат декоративен елемент; Тие се инсталирани со леснотија и сигурно се трајни додатоци. Историски точни, неколку автентични дизајни се достапни во многу големини, за да бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот проект. Димензии : 76 "ширина на дното, 2" дното на проекција, 76 "целокупна ширина. ПВЦ нуди издржлив ентериер или надворешен производ. Автентични историски дизајни, достапни во многу големини. Траен производ, ПВЦ не гниеат, искриви или мувла. Веднаш Трансформирајте ја вратата или прозорецот со додавање на украсни педименти. Рачно изработено и собрано, нашите бели ПВЦ производи пристигнуваат подготвени за премиер и сликање.

Детални спецификации

Додатоци на производи