• Свеж
Ендура-камен-заоблена колона, мазна оценка на боја, грчки еректем капитал и тосканска база 10 дијаметар 10 'целокупна висина-Сплит во

Ендура-камен-заоблена колона, мазна оценка на боја, грчки еректем капитал и тосканска база 10 дијаметар 10

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Колоните на ендора-камен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови. Овие колони од комерцијално одделение се совршени и за надворешни и за внатрешни апликации и имаат историски точни архитектонски дизајни и пропорции. Произведено од не-порозен материјал, колоните на ендора-камен се непропустливи на природните елементи како вода, топлина, студ, па дури и инсекти. Топлина/вода/ладна/отпорна на инсекти. Чувството како камен. Апликации за оптоварување, декоративни и пост-обвивки. Историски точни дизајни и достапни опции. Лесна инсталација. Гаранција за доживотно време.

Детални спецификации

Додатоци на производи