• Свеж
Ekena Millwork 32 W 16 H 3 8 P Prescott Декоративен wallиден панел

Ekena Millwork 32 W 16 H 3 8 P Prescott Декоративен wallиден панел

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна точка на интерес. Преклопете ги панелите на темен wallид за смел контраст или насликајте иста боја како и wallидот, но со различен сјај за суптилен 3 D ефект. Создадете уникатен простор и извадете го вашиот wallид или таванот во уметничко дело. Вградениот дизајн нуди допир на текстура и мазна завршница што трае цел живот и го трансформира вашиот дом од подот до таванот веднаш штом ќе се инсталира. Димензии : 32 "W x 16" H x 3/8 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и повеќе. Современа алтернатива на позадини и други традиционални wallидни облоги. Заменливи панели за неограничени опции за дизајн. Лесни за дизајн. Лесни. да се сече и инсталира со заедничко лепило. Трајлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно заби.

Детални спецификации

Додатоци на производи