• Свеж
Курго сурфање на кучиња за кучиња, животен век на кучиња, елек за живот за пливање, елеци за лебди за кучиња, кучиња PFD, рефлексивни, прилагодливи, за мали средни голе?

Курго сурфање на кучиња за кучиња, животен век на кучиња, елек за живот за пливање, елеци за лебди за кучиња,

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Наменето за удобно вклопување на активни кучиња во водата, животинскиот елек за сурфање n трева е натоварен со карактеристики. Надворешната обвивка отпорна на вода е направена со тежок материјал со рипстоп во бои со висок контраст и рефлексивна трим за дополнителна видливост. Две попречни рачки се зашиени до врвот доколку треба брзо да го извлечете вашето куче од водата. Ние, исто така, додаде и заден поводник за прилог за тоа кога конечно ќе дојде на брегот. Надворешно конструиран со 400 D и Ripstop. Неопренови лагер. Три точки на прилагодување со токи за брзо ослободување на NIFCO. Прилагодливи ленти за градите и стомакот. Две попречни рачки за помош при екстракција. Метал Д-прстен за прицврстување на поводник. Висока боја на контраст и рефлексивни акценти. Атлетски пресек и стајлинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи