• Свеж
Персонализирана крава шема кучиња Бандана јака јака

Персонализирана крава шема кучиња Бандана јака јака

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нашиот ексклузивен дизајн има забавна шема на крави. Потоа го персонализираме врвот со кое било име во црн текст над црвената манжетна. Персонализирана шема на кучиња кучиња бандана : мерки 14,25 "w x 8.5" L. одговара на средни миленичиња. Направено од 8 мл. полиестерско платно. Вклучува ракав што одговара на јака од 1,5 "W. Јака на миленичиња (не е вклучено) јамки низ горниот дел на банданата. Машината миење топло со како бои на нежен циклус. Линија суво . Персонализирајте со име, до 9 карактери.

Детални спецификации

Додатоци на производи