• Свеж
Como Blu женски фустан од маица

Como Blu женски фустан од маица

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој тренд на Como Blu, лесен лесен фустан без ракави, прави одличен главен дел во сечиј гардероба. Обичното чувство е совршено за релаксирање дома или излегување за време на викендот спарен со омилената јакна и чевли од Jeanан. Малку е спортско, но многу прекрасен. Овој фустан без ракави е лесен и без напор додаток на вашиот плакар. Облечи. Без ракави. Лесна грижа. Машинско миење. Туркајте суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи