• Свеж
Засилување на топови за засилување, Суп

Засилување на топови за засилување, Суп

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нашата лопатка за засилување стана брз фаворит кај лопатки кои бараат одлична лопатка за изведување произведена со трајни материјали „без грижи“. Конструиран со употреба на алуминиум од одделение на авиони за вратилото и комерцијално исполнето најлонско сечило на фиберглас за да се додаде нов стандард на јачина на полимерните лопати. Зголемувањето на алуминиумот доаѓа стандард со нашата Т-решетка, додека верзијата со фиберглас ќе го има нашиот зафат за контурирање на ерго. Зајакнување на топови за засилување, SUP : Алуминиумска вратило третирана со топлина и анодизирана авиони со помал ергономски зафат за да собере помали раце. Помал сечило и помал зафат идеален за помали младински лопатки. 28oz и лебди.

Детални спецификации

Додатоци на производи