• Свеж
Securitech by delsey, патрола 20 носат хардсид спинерски багаж сино

Securitech by delsey, патрола 20 носат хардсид спинерски багаж сино

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Патролата на Securitech 20 "Hardside Spinner Carry-On Buggege е вашиот следен придружник на авантуристички активности! Колекцијата за патрола нуди елегантен, но остар дизајн, со трајна обвивка отпорна на гребење. Со поп на нашиот потпис Securitech портокалова боја, можете брзо да ја забележите торбата со торбата На кое било место. Ова носење е преполно со едноставни, но неопходни карактеристики за да се направи секое патување без напор! Може да очекувате трајни единечни вртења на тркала за леснотија на движење, и простран ентериер со ленти за вртење и делител на панели за да создадете организиран систем за пакување . Секоја торба во оваа колекција е исто така проширување создавајќи многу простор за да донесете домашни предмети од вашите патувања. Трајни единечни вртења на тркала. рачки за носење на влечење. Прилагодлив двостепен систем за колички. 20 "Багаж за носење. Поддржано со 5 -годишна ограничена гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи