• Свеж
Монтреал Канадиенс - Постери за wallидови на Шеа Вебер со пинови за притискање, 22.375 34

Монтреал Канадиенс - Постери за wallидови на Шеа Вебер со пинови за притискање, 22.375 34

DEN 1439.84

Од стока
Во магацинот

Овој тренд меѓународен NHL Montreal Canadiens - Shea Weber 16 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NHL Montreal Canadiens - Shea Weber 16 wallиден постер со Push Pins : Trends Posters користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Детални спецификации

Додатоци на производи