• Свеж
Јужна Индијана Премиер Метален автоматски амблем

Јужна Индијана Премиер Метален автоматски амблем

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Покажете му на вашиот тим гордост на возењето со акрилниот автомбл на Винкрафт, овој амблем може да се пофали со боите на вашиот тим. Ултра-силниот обврзник го обезбедува овој производ на вашиот автомобил за милји напред, дозволувајќи ви да го донесете вашиот тим на патот. Задебелена графика, никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. НЦАА Јужна Индијана Премиер Метален автоматски амблем. Официјално лиценциран со лига и тим. Акрилен автоматски амблем. Ултра силен лепило.

Детални спецификации

Додатоци на производи