• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

6,5 "x 6,75" Детска книга за налепници во 2 стилови. Виножито еднорог или грешки во задниот двор. Секоја книга содржи 200 забавни налепници. Симпатични форми и дизајни. Одлично за налепници за награди или фаворити за роденденска забава. Корисна брошура може да се носи насекаде!.

Детални спецификации

Додатоци на производи