• Свеж
Стандардна налепница на Ралф - лист

Стандардна налепница на Ралф - лист

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Четири листови налепници со омилени лиценцирани ликови. Одлично за забави за забави, училници, дневна грижа или наградување на вашето дете. Димензии : 8,25 ”x 4”. Официјално лиценцирани налепници. Четири листови со два уникатни дизајни. Карактеристики на врвни листови леани и лекувачки третман за додадена искра и сјај. Наменети за возраст од 3+ години.

Детални спецификации

Додатоци на производи