• Свеж
Копс и мед Габриел целосно заклучување на накит Армоир за жени

Копс и мед Габриел целосно заклучување на накит Армоир за жени

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овој целосно заклучување на армоир со 6 фиоки за повлекување (разни конфигурации за складирање) е сигурно дека ќе ве воодушеви! Вклучува 12 куки за накит со двојно ниво во страничните врати за вашите долги ѓердани, меки ролни на прстенот, целосно обложени со анти-Трарнински постелнина плус повеќе! Врвни лифтови за капаци за да се открие дополнително складирање и целосна огледало на рамката. Цврсто дрво фурнир и целата дрвена конструкција. Со својата целосно заклучување на способноста, овој Armoire за накит ви овозможува да ги чувате сите ѓердан, прстен, нараквица и бобли безбедно складирани. Копс и мед Габриел целосно го заклучуваат накитот Армоир за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи