• Свеж
Wrangler Advanced Comfort Comfort Short

Wrangler Advanced Comfort Comfort Short

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Напредната удобност на Wrangler Boys Chart е конструирана со употреба на трајна ткаенина со 4 -Way Flex Technology за удобност на училиште и игра. Директното сечење обезбедува стилски, ажуриран изглед и прилагодливата лента за половината нуди вклопување што е исправно. Напредна удобност на Br> Wrangler Boys кратко 20% посилна 4 -пат Флекс ткаенина. Директно одговара. Прилагодлива лента за половината. Prontебови од предни лажички. Џебови за лепенки за лопата. Гледајте џеб. Големина 4 - 7 : Затворање на Snap and Zipper. Големина 8 - 16 : Затворање на копче и патент. Една година гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи