• Свеж
Детско место за момчиња за бебиња и мали деца 3 -пакувања, големини 6months - 5T

Детско место за момчиња за бебиња и мали деца 3 -пакувања, големини 6months - 5T

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Детско место бебе и мали деца со цврсто црвени, сиви и сини шорцеви 3-пакувања во внатрешноста на машината за миење ладно нежно циклус со како бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско ладно железо, кога е потребно железо од обратна страна, не декорација на железо, не украси со железо / Логото не исушете чисто. Патон_100% . Ткаени шорцеви од Чино со јамки на ременот. Копче за факс со затворање на кука и бар, мува без зип, еластична задната половината. Внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи