• Свеж
Слатка за момчиња во слободен стил, маици, маици, пантолони со џогер и Бени, сет на облеки од 7 парчиња, големини 4-14

Слатка за момчиња во слободен стил, маици, маици, пантолони со џогер и Бени, сет на облеки од 7 парчиња, големини

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Неговата обична гардероба останува пријатна со комплетот на облеката на 7-парчиња на Freestyle Revolution. Комплетирајте со мешавина од удобни џемпери, маички и џемпери направени во супер мек памук, тој ќе ги помине деновите во крајна удобност. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет на облеки од 7 парчиња вклучува : две маици; Една џемпери, два пара џогери, еден пар панталони и една капа од гравче. Маици : опуштено вклопување; стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; Графички принт од предната страна. Џемпер : опуштено вклопување; стил на пуловер; вратот на екипажот; долги ракави; Графички принт од предната страна. Панталони за песни : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината со цртеж; Обврски манжетни. Јогерс : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината со цртеж; Обврски манжетни. 7 парчиња џемпери, маица, панталони и џогери облеки поставени за момчиња за мали деца од револуција во слободен стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи