• Свеж
Бесплатна маичка со кратки ракави со кратки ракави, големини 4-18

Бесплатна маичка со кратки ракави со кратки ракави, големини 4-18

DEN 163.20

Од стока
Во магацинот

Добијте го неговиот ден во стил. Шарените типови на Слободното склопување се изработени во мек, дише 100% памук во најразлични забавни бои за да се мешаат и да се совпаѓаат со нашите карго панталони или шорцеви од делфини од Jerseyерси (продадени одделно). Лесна удобност и класични ленти ќе го натераат да ги достигне овие тимови повторно и повторно! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти. Штај за кратки ракави за момчиња од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи