• Свеж
Кратки ракави за кратки ракави на момчињата за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Кратки ракави за кратки ракави на момчињата за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Класичен или моден напред, тој може да одлучи што да носи со две пакувања на Tees на Wonder Nation. Меки и без напор, овие брзо ќе станат неговите омилени врвови! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : цврст тон; Контраст за печатење. Маица со кратки ракави со две пакувања за момчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи