• Свеж
Децата од момчињата Гаранималс ја пикаа маицата во Раглан, големини 4-10

Децата од момчињата Гаранималс ја пикаа маицата во Раглан, големини 4-10

DEN 431.20

Од стока
Во магацинот

Игра на! Овие ладни бои блок-маица Раглан од 365 деца од Гаранималс додаваат спортски стил на нејзиниот секојдневен изглед. Стајлинг на пуловер. Вратот на екипажот. Долги ракави на Раглан. Детали за блокирање на бојата на ракавите; Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. 365 деца од графичка маица за девојчиња Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи