• Свеж
Минијатури, момчиња без шоу чорапи, 8-пакувања, големини С-л

Минијатури, момчиња без шоу чорапи, 8-пакувања, големини С-л

DEN 95.52

Од стока
Во магацинот

Ова 6+2 бонус пакет на Minions Boys No Show Cops Chops прават симпатичен моден додаток за вашето дете! Одликувајќи се со Стјуарт, Кевин, Ото и Боб, овие чорапи можат да бидат спарени со речиси секоја облека по избор. Овој пакет за чорапи, исто така, вклучува 2 бонус цврсти парови. Лесен и дише, тие нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. Проверете ја целата колекција на чорапи со ликови, достапна исклучиво на! Материјал : 98% полиестер/2% спандекс; Направено од рециклирана содржина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 6 пара чорапи од минијатури плус 2 бонус цврсти парови. Големина : Големини на чевли S (4,5-8,5), М (9-2,5), L (3-9). Карактеристики : Момци нема шоу чорапи; Minions дизајни со Стјуарт, Кевин, Ото и Боб; 2 бонус цврсти парови.

Детални спецификации

Додатоци на производи