• Свеж
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

2-пакет вклучува : 2 пара белезници. Модели на теми од џунгла. Еластичното отворање нуди вклопување во престој. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Мое дете од 2-пакувања во џунгла на Картер.

Детални спецификации

Додатоци на производи