• Свеж
Jachs пикаа со ракав термички плетен врв

Jachs пикаа со ракав термички плетен врв

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Овој термички врв Jachs е одлична основна ставка за додавање на вашето момче. Атлетската варситичка лента на ракавот го прави овој врвен различен и додава некој стил. Овој врв може да се облече нагоре или надолу. кошула. лента.

Детални спецификации

Додатоци на производи